Kredyty

Kredyty na oświadczenie

Kredyt do 46 tys.

Kredyty są bardzo szybkim sposobem na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Kluczem do sukcesu jest właściwie dobrana oferta. Bardzo często formalności związane z procedurą weryfikacyjną wielkości uzyskiwanych dochodów Klienta, który chce zaciągnąć kredyt gotówkowy są skomplikowane i zawiłe. Dlatego też idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z kredytów na oświadczenie. Kredyt na oświadczenie jest formą zewnętrznego finansowania Klientów banków oraz firm pożyczkowych.

Kredyt na oświadczenie nie wymaga udokumentowania wysokości zarobków. Tym samym Klient nie musi okazywać umowy o pracę. Dzięki kredytom gotówkowym na oświadczenie można w szybki i skuteczny sposób uzyskać pożądane finansowanie, bez niepotrzebnej straty czasu na trwające procedury weryfikacyjne.

 

Zalety oferty:

  • oferta wstępna w ciągu kilku minut
  • nie wymagamy zaświadczenia o zarobkach – wystarczy tylko dowód osobisty

46 tys.kredyt do

od 6 do 36 miesięcyokres kredytowania

Szukasz dodatkowych środków finansowych na dowolny cel? Nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania najlepszej dla Ciebie opcji? Jeśli przeczytałeś naszą ofertę, to z pewnością dobrze trafiłeś. Interesują Cię proponowane przez nas kredyty?

AGENCJA FINANSOWA BANKIER

Udzielamy kredyty gotówkowe, kredyty dla firm oraz pożyczki.

Dzięki naszym doradcom mobilnym, którzy jeżdżą do Klientów, aby pomóc im w dopełnieniu wszelkich formalności, nasi Klienci nie muszą dojeżdżać do Bydgoszczy.

Przejdź do kontaktu

© Copyright 2019 | Agencja Finansowa BANKIER

Realizacja:roxart