Kredyty gotówkowe

Kredyt do 250 tys. zł

Potrzebujesz gotówki? Nagłe wydatki przekraczają Twoje możliwości finansowe? Nie trać czasu na szukanie i porównywanie setek ofert kredytowych. Skontaktuj się naszą Agencją w Bydgoszczy, a my pomożemy Ci uzyskać kredyt gotówkowy w jednym z kilkunastu banków, z którymi współpracujemy. Kredyty w całości wypłacane są w gotówce.

Nigdy nie zaciągałeś kredytu? A może kredyt jest pierwszym pomysłem, który właśnie przyszedł Ci do głowy? Musisz wiedzieć, że kredyt to dobre rozwiązanie dla Ciebie. Kredyt gotówkowy jest bardzo dobrym sposobem na proste i szybkie zaspokojenie aktualnych potrzeb finansowych Klienta. Kredyt taki udzielany jest bez poręczycieli oraz dodatkowych zabezpieczeń. Jedną z zalet oferowanego kredytu jest znaczna swoboda dysponowania otrzymanymi pieniędzmi (brak konkretnego celu, na który otrzymane środki mają zostać przeznaczone).

Umowa dotycząca zawieranego kredytu gotówkowego sporządzana jest na określony okres, który najczęściej wynosi od kilku miesięcy do kilku lat. W tym czasie Klient spłaca zadłużenie w postaci rat, w każdym miesiącu (równych lub malejących). Czym dłuższy jest okres kredytowania, tym niższa jest miesięczna rata. Czy zdajesz sobie sprawę, że to właśnie od Ciebie zależy sposób spłaty i okres, w jakim będziesz spłacał zaciągnięty kredyt? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci szczegółowe informacje na temat kredytów, oraz w jaki sposób wypełnić wnioski na wybrane przez Ciebie kredyty. Bydgoszcz jest główną siedzibą naszej Agencji Finansowej.

Zalety oferty:

  • wstępna oferta w kilka minut
  • możliwy długi okres kredytowania – nawet do 144 miesięcy (12 lat)
  • bez dodatkowych zabezpieczeń i bez poręczycieli
  • możliwość spłaty innych kredytów i zobowiązań
  • dla zatrudnionych wystarczy tylko umowa o pracę i wyciąg z konta za ostatnie 3 miesiące, żeby otrzymać kredyt nawet do 250 tys. zł

250 tys. zł kredyt do

od 6 do 144 miesięcyokres kredytowania

Kredyty firmy Bankier Bydgoszcz to najlepszy sposób na proste i szybkie otrzymanie kredytu gotówkowego lub kredytu na oświadczenie.

Średnia ocena: 4.8/5.0

Na podstawie: 51 opinii

AGENCJA FINANSOWA BANKIER

Dzięki naszym doradcom mobilnym, którzy jeżdżą do Klientów, aby pomóc im w dopełnieniu wszelkich formalności, nasi Klienci nie muszą dojeżdżać do Bydgoszczy.

Przejdź do kontaktu

© Copyright 2020 | Agencja Finansowa BANKIER