Kredyty na oświadczenie

Kredyt do 46 tys.

Kredyty są bardzo szybkim sposobem na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Kluczem do sukcesu jest właściwie dobrana oferta. Bardzo często formalności związane z procedurą weryfikacyjną wielkości uzyskiwanych dochodów Klienta, który chce zaciągnąć kredyt gotówkowy są skomplikowane i zawiłe. Dlatego też idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z kredytów na oświadczenie. Kredyt na oświadczenie jest formą zewnętrznego finansowania Klientów banków oraz firm pożyczkowych.

Kredyt na oświadczenie nie wymaga udokumentowania wysokości zarobków. Tym samym Klient nie musi okazywać umowy o pracę. Dzięki kredytom gotówkowym na oświadczenie można w szybki i skuteczny sposób uzyskać pożądane finansowanie, bez niepotrzebnej straty czasu na trwające procedury weryfikacyjne.

 

Zalety oferty:

  • oferta wstępna w ciągu kilku minut
  • nie wymagamy zaświadczenia o zarobkach – wystarczy tylko dowód osobisty

46 tys.kredyt do

od 6 do 36 miesięcyokres kredytowania

Szukasz dodatkowych środków finansowych na dowolny cel? Nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania najlepszej dla Ciebie opcji? Jeśli przeczytałeś naszą ofertę, to z pewnością dobrze trafiłeś. Interesują Cię proponowane przez nas kredyty? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. To kredyty gotówkowe na oświadczenie. Nie wiesz, na czym polega taka forma pożyczki? Dowiedz się więcej. Nasi specjaliści wyjaśnią Ci wszelkie kwestie z nią związane.

Kredyt gotówkowy na oświadczenie – zalety

Zanim zdecydujesz się na podpisanie umowy kredytowej, powinieneś wiedzieć, że popularność kredytu na oświadczenie wynika przede wszystkim z różnorodności korzyści, które pociąga za sobą to rozwiązanie. Dzięki niemu potrzebne środki finansowe otrzymasz znacznie szybciej niż w przypadku standardowych pożyczek udzielanych przez banki i inne podmioty gospodarcze. Wszystko dzięki niewielkiej liczbie formalności, które można załatwić niemal „od ręki”. Od Ciebie, jako od kredytobiorcy, będziemy wymagać jedynie złożenia specjalnego oświadczenia o wysokości miesięcznych dochodów. Naszych Klientów darzymy pełnym zaufaniem. Nie musisz przedstawiać nam żadnych dodatkowych dokumentów wystawionych przez pracodawcę lub organy podatkowe, Twoja faktyczna zdolność podatkowa także nie ma tutaj żadnego znaczenia. Traktujemy poważnie Twoje słowo. Kredyt w ustalonej kwocie zostanie Ci przyznany tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.

Kredyt a pożyczka gotówkowa

Jeśli sobie tego życzysz, możesz skorzystać także z naszej oferty pożyczek gotówkowych na oświadczenie, których nie można utożsamiać z tradycyjnie rozumianym umowami kredytowymi. Pożyczając pieniądze od firmy spoza sektora bankowego, nie musisz przedstawiać żadnych zaświadczeń z miejsca pracy. Z reguły nie weryfikujemy również danych Klientów w bazach dłużników BIG, BIK lub KRD. To stwarza Ci nieograniczone w praktyce możliwości otrzymania niezbędnych funduszy przeznaczonych na dowolny cel. Nawet jeśli dysponujesz stosunkowo niewielkim kapitałem, nie wahaj się zgłosić do nas! Pożyczka gotówkowa, której Ci udzielimy, pokryje wszystkie Twoje bieżące zobowiązania finansowe oraz umożliwi Ci realizację określonych inwestycji. Aby uzyskać pieniądze, możesz zgłosić się do nas osobiście albo skorzystać z dostępnego na stronie internetowej formularza. Bez wychodzenia z domu dostaniesz na swoje konto środki, które naprawią Twój domowy budżet albo przyczynią się do rozwoju prowadzonego przez Ciebie przedsiębiorstwa. To Ty decydujesz, na co przeznaczysz kredyt. Nam zależy jedynie na Twoim zadowoleniu i pełnej satysfakcji z obopólnej współpracy na płaszczyźnie biznesowej.

Oferta dla firm

Boisz się, że działalność gospodarcza, którą prowadzisz, nie podoła takim problemom, jak zatory finansowe spowodowane opóźnieniami w płatnościach od Kontrahentów? Otrzymana pożyczka gotówkowa pozwoli Ci zaspokoić bieżące potrzeby finansowe przedsiębiorstwa, a niekiedy także umożliwi zrealizowanie kluczowych dla jego przyszłości inwestycji. Od teraz nie grożą Ci już żadne przestoje w funkcjonowaniu firmy spowodowane opóźnieniami w terminach otrzymywania płatności. Swoje zobowiązania pieniężne wobec nas uregulujesz z bieżącej działalności. Kredyt na oświadczenie to coś, czego potrzebujesz, zwłaszcza jeśli jesteś mikro-, małym lub średnim przedsiębiorcą. W wielu przypadkach skutecznie uchroni on Twoją firmę przed upadkiem bądź bankructwem. Masz problemy z płynnością finansową swojego biznesu? Zadzwoń koniecznie do nas i dowiedz się, jak efektywnie temu zaradzić, wykorzystując w tym celu kredyty gotówkowe.

Oświadczenie przedsiębiorcy

Chcesz, aby pożyczka szybko trafiła na Twoje konto i pragniesz zaoszczędzić sobie przy tym biegania po urzędach i zdobywania różnych zaświadczeń o terminowym opłacaniu podatków i składek ZUS? Uwolnisz się od wszelkich zbędnych formalności za pomocą złożonego oświadczenia. Bardzo ważne jest jednak, aby wszelkie przekazane przez Ciebie informacje faktycznie pokrywały się z rzeczywistością. Decyzję o przyznaniu kredytu w takim wypadku otrzymasz bardzo szybko, ale musisz się też liczyć z ewentualnymi sankcjami karnymi w razie stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości. Pamiętaj o tym, że jeśli ubiegasz się o wyższą kwotę pożyczki gotówkowej, powinieneś dodatkowo zabezpieczyć jej spłatę za sprawą zastawu lub depozytu. Dzięki temu obopólne relacje biznesowe pomiędzy prowadzonymi przez nas podmiotami gospodarczymi zostaną uregulowane we właściwy sposób.

Kredyt na oświadczenie – kryteria przyznawania

Musisz mieć świadomość, że kredyty gotówkowe na oświadczenie nie są przyznawane automatycznie każdemu, kto się o nie ubiega. Musisz zatem spełnić kilka podstawowych warunków, aby otrzymać pieniądze z tego tytułu. Zalicza się do nich: pełnoletność, pełną zdolność do czynności prawnych, posiadanie polskiego obywatelstwa oraz zamieszkiwanie i praca w Polsce. Dodatkowo tego rodzaju pożyczka dostępna jest dla osób o stałych przychodach ze stosowną historią i pełną zdolnością kredytową.

Średnia ocena: 4.1/5.0

Na podstawie: 13 opinii

AGENCJA FINANSOWA BANKIER

Dzięki naszym doradcom mobilnym, którzy jeżdżą do Klientów, aby pomóc im w dopełnieniu wszelkich formalności, nasi Klienci nie muszą dojeżdżać do Bydgoszczy.

Przejdź do kontaktu

© Copyright 2020 | Agencja Finansowa BANKIER